אבימור שדמי משרד עורכי דין
עו"ד יעקב אבימור
עו"ד יעקב אבימור
עו"ד אורן שדמי
עו"ד אורן שדמי

עו״ד יעקב אבימור - בעלים ומנהל

עו״ד אורן שדמי - בעלים ומנהל

בוגר האוניברסיטה העברית בירושלים, הפקולטה למשפטים (LLB) משנת 1973 וחבר בלשכת עורכי הדין החל משנת 1974. בעל נסיון של מעל ל-35 שנים בעריכת דין. דובר עברית, אנגלית, צרפתית וגרמנית רהוטה. מעורכי הדין המובילים בתחום הליטיגציה בכלל ובפרט בתחום הרשלנות הרפואית ובכלל זה מייצג את מרבית המוסדות הרפואיים בארץ, כמו גם את חברות הביטוח המובילות בתחום זה. שותף להלכות המשמעותיות ביותר של בית המשפט העליון בתחום הרשלנות הרפואית כגון הולדה בעוולה (פס"ד זייצוב), עמימות נסיבתית (פס"ד מלול) ועוד.

חבר בפורום הנזיקין של לשכת עורכי הדין. בורר מוסמך מטעם לשכת עורכי הדין וכן משמש כמגשר הן בסכסוכים מסחריים והן בתחום הנזיקין. בפן העסקי - מייעץ ומייצג חברות ישראליות ובינ"ל בארץ ובחו"ל תוך התמחות מיוחדת בתחום חוזי שיווק, ייצור והפצה בינ"ל וכן בניית פלטפורמות משפטיות לפעילות חברות אלו מעבר לים.

עוסק גם בתחום האקדמי ומעביר הרצאות בתחום ניהול סיכונים ברפואה באוניברסיטאות שונות כמו גם בהשתלמויות לעורכי דין, שופטים ורופאים בארץ ובחו"ל. בעברו שימש שנים רבות כחבר בועדת האתיקה של לשכת עורכי הדין (מחוז ירושלים) וכסגן יו"ר ועדת האתיקה הארצית.

 

יצירת קשר: avimor@baalaw.co.il

 

בוגר האוניברסיטה העברית בירושלים, הפקולטה למשפטים (LLB) משנת 1971 וחבר בלשכת עורכי הדין החל משנת 1972. בעל נסיון של כ-40 שנה בעריכת דין.

דובר עברית ואנגלית רהוטה.

בשנים 1973-1976 שימש  כעורך דין ישראלי במשרד עורכי דין אמריקאי גדול בניו-יורק (פרקר, צ'אפין, פלאטו & קלימפל) בתחום המסחרי ויעץ לחברות ישראליות ואמריקאיות בקשריהן ההדדיים. בשנת 1976-7 שימש כמנהל איזור בחברת "אוויס רנט-א–קאר" בהיותה חברת בת של התאגיד האמריקני ועבר השתלמויות באנגליה ובאירלנד.

עו"ד שדמי שימש כעיתונאי בישראל (עיתי"ם ומעריב) וכן כיועץ משפטי פנימי של חברות מסחריות ישראליות. מתמחה בדיני חברות, דיני חוזים, דיני מקרקעין, ניהול עזבונות, צוואות ועוסק במתן ייעוץ משפטי שוטף לחברות מסחריות כמו גם לעמותות ולחברות לתועלת הציבור בתחום האקדמי כגון  המיכללה האקדמית בוינגייט, אוניברסיטת ת"א בתחום ניהול העזבונות וכיוב'.

בפן העסקי מייצג פרטים ומייעץ לחברות זרות בעסקיהם בישראל וכן לחברות ישראליות, לרבות קשריהן עם גורמים מחו"ל.

בנוסף, כיהן כחבר בוועדת ערר לענייני ארנונה של עיריית הרצליה.

 

יצירת קשר: shadmy@shadmy-cohen.co.il