אבימור שדמי משרד עורכי דין

כתבות

למעט מקרים נקודתיים, הקורונה לא תשנה סדר

כלכליסט

למעט מקרים נקודתיים, הקורונה לא תשנה סדרי עולם בתחום הרשלנות הרפואית

ימים ספורים לאחר פורום הרשלנות הרפואית של DUN'S 100, שוחחנו עו"ד יעקב אבימור, אחד מעו"ד הוותיקים בארץ אשר אחראי על תקדימים רבים ומשמעותיים בתחום הרשלנות הרפואית בישראל, על מנת לברר את ההשלכות של נגיף הקורונה על תחום הרשלנות הרפואית, וגם לקבל תמונה רוחבית על הטרנדים הנוכחיים של תחום זה בהשוואה לתקופות אחרות

מערכת DUN'S 100    

02.06.20

כלכליסט

"הטיפולים הרפואיים דרך הווידיאו וזום הוכיחו את עצמם"

עו"ד איתן האזרחי: "העתיד הדיגיטלי צופן נפלאות. לפציינט הרבה יותר נוח לעשות בדיקות מהבית". עו"ד יאיר סקלסקי צינן את ההתלהבות: "שירותי רפואה מרחוק מיועדים לאנשים בריאים, אדם חולה צריך את הליווי של הרופאה שלו"

נעמי צורף 21.05.20

ביום גלימה, בלילה קסדה: החיים הכפולים של יעקב אבימור

הוא נחשב בעיני רבים לאחד מעורכי הדין האזרחיים הבכירים בארץ, שבכל שבוע מייצג חברות ענק מול שופטי בית המשפט העליון, אך בין ייצוג למשפט, עו"ד יעקב ('יעיו') אבימור מוצא זמן לצנוח ממטוסים, לרכוב על ההארלי דייווידסון שלו, לעשות סקי, לשחק טניס ולרוץ עשרה קילומטרים בשבוע. כעת הוא מוציא את ספר השירה השני והחדש שלו, 'את לי עוגן', ומסביר: "השגרה הורסת את נפש האדם"

עומר נצר  -  עודכן26.07.18 

דירוג DUN'S 100 לשנת 2020

בפעם השישית ברציפות משרדנו דורג ראשון ברשימת המשרדים המובילים בתחום דיני נזיקין ורשלנות רפואית פרסום מ DUN'S 100 לשנת 2018.

מי הם עורכי הדין האזרחיים שמככבים בבית המשפט העליון

בדיקת TheMarker והמאגר המשפטי נבו ממפה את עורכי הדין שהרבו להופיע בפסקי דין ובהחלטות של העליון בשלוש השנים האחרונות ■ התוצאה היא מפגן כוח של הגופים החזקים במשק - ושל אלה שמייצגים אותם

19.09.2010

משרדנו דורג ראשון ברשימת המשרדים המובילים בתחום דיני נזיקין ורשלנות רפואית

משרדנו דורג ראשון ברשימת המשרדים המובילים בתחום דיני נזיקין ורשלנות רפואית פרסום מDUN'S 100 לשנת 2015.

פרסום מדן אנד ברדסטריט לשנת 2015

< לכתבה המלאה